5 Beds
3,336 sqft
$619,000
7893 Athens Road Carnesville GA, 30521
Price per sqft
$185.55
Built in
2004
Property size
3,336 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
20298605
Interior features
Bedrooms
5
Total Bathrooms
5
Full Bathrooms
4
Exterior features
Lot Size
6.13 Acres
Other property details
Taxes
$4,480
Tax Frequency
Annually
Garage Spaces
2
Courtesy of Janet Cartee, Keller Williams Seneca
Powered byLuxury Presence